#1 2011-06-19 14:54:28

kokolor

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 266
Punktów :   

Scenariusz-2021

2021- Indie.

klimat : Pakistan już praktycznie nie ma wody Indie nie chcą mu pomóc bo przez długotrwałą suszę także zaczynają mieć problemy,konflikt który się zaczął  1 sierpnia 2021 wstrząsnął gospodarką. o ile konflikt się nie rozwiąże do wojny będą dołączać następne biedne państwa.

historia :W akcji w 2020 nie udało się unieruchomić Medussy. Pakistan wyprowadził mocne uderzenie pomimo mniejszych sił. Medussa pozwoliła przemieszczać się Pakistańczykom w niesamowitym tempie dzięki sieci tajnych baz wystrzeliwując rakiety z żołnierzami do poziomu dalekiej termosfery . Inwazję w głąb Indii blokuje baza z zdalnymi działkami Gaussa.
Zadania Pakistanu:
Przechwycić i zhakować sterownie dział
zdominować teren

Zadania Indii:
Z anihilować jak najwięcej Pakistańczyków
Wyprowadzić kontratak na bazę Pakistańczyków

Bonusy:
skład amunicji- zdobyty pozwala nam posiadanie 100 naboi w jednym magu
Stara elektrownia-uruchomienie elektrowni dodaje dodatkowe punkty
Filtr wody- Czysta woda pozwoli medykom lepiej opatrzyć jednostki. Jednostki kontrolującego mają +1 ranę

Zasady:
Każda strona posiada punkty za które dokupuje ulepszenia i respi ludzi np. 5 osób zrespionych (- 5) + medyk (-10) wszyscy z dodatkową raną(-10) i i desantem na daleką pozycję (- 30) i w ten sposób straciliśmy 55 pkt.

Desant- (Pakistan)pozwala wysłać żołnierzy na jedno z lądowisk np.4 czyli zakładamy czerwone szmaty ustawiamy charakterystycznie broń i idziemy do punktu zrzutu. Jeżeli niebędzie tam wroga zaczynamy grać stamtąd, jeżeli będzie wróg jesteśmy zestrzeleni i wracamy do bazy

ostrzał dział gaussa - (Indie) w grze będzie linia która oznacza zasięg dział w czasie ostrzału Hindusi krzyczą Ostrzał jest to wyraźny znak dla Pakistańczyków , że właśnie przerobiono ich na farsz( nie ma medyka), działa gaussa załadowany są dopiero po pięciu minutach. Jedyne co może cię uratować przed ostrzałem to schowanie się w czymś przypominającego budynek czyli ok. pełne cztery ściany.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
exp 60 body metin2 www.opowiadaniarp.pun.pl bonusy do groty v2 poradnik gdzie expic palem 100+ Bi wlkp nr gg