301 BRYGADA BIAŁYCH ORŁÓW

asg team Warszawa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-11-29 14:00:16

kokolor

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 266
Punktów :   

Strzelanka 28.11.10 wrażenia

Jedyne co było fajne to że dostaliśmy rozwalone pizdoleciki sama strzelanka była raczej mierna J.O.D niebył wtedy jakimś wymagającym przeciwnikiem.

p.s. ma ktoś numer do tych z tym wozem bojowym

Offline

#2 2010-12-01 17:21:08

Varrior

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2010-12-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Strzelanka 28.11.10 wrażenia

Szanowny panie kokolor,
chcę tylko powiedzieć, że Wy też nie jesteście święci gdyż gracie "na terminatora"...
Na tej strzelance udowodniliście co potraficie, a na wcześniejszych tak samo, tylko chyba na jednej było normalnie. Słyszałem jak stasiek posłał serie do waszego członka teamu i usłyszał głośne "AŁA", a później dostał niego serie po twarzy. Stasiek jest uczciwy i zszedł, a ten co od niego dostał grał dalej...
Ja osobiście też tego doświadczyłem, gdy posłałem jednemu serię w głowę - bo tylko to wychylił - usłyszałem jak kulki odbijają się od gogle. Z jego strony oczywiście brak reakcji. 30 sekund później dostaję serię od niego. Jeśli to ma tak wyglądać to powiem szczerze, iż Wasz team długo nie pociągnie chyba że sami będziecie się strzelać bo żaden inny team nie będzie miał ochoty grać z ludźmi Waszego pokroju.Bo już opinie lecą na wasz temat.

Ostatnio edytowany przez Varrior (2010-12-01 17:59:42)

Offline

#3 2010-12-01 21:38:53

kokolor

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 266
Punktów :   

Re: Strzelanka 28.11.10 wrażenia

Przykro mi, że wasza opinia na nasz temat jest taka zła ale trudno. Nie wiem poco się zarejestrowałeś na naszym forum u nas nikt nie za przeproszeniem wpierdziala się na wasze forum. Może i ktoś terminatorował lecz mówienie na każdego terminator kto jest młodszy od ciebie i z tobą wygrał kończy się zerwaniem kontaktów i zrobieniem z siebie kretyna.

Offline

#4 2010-12-01 23:37:49

 tarantuka

Beta

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Strzelanka 28.11.10 wrażenia

Szanowny panie Varrior!!!
Co znaczy "ludzi waszego pokroju" proszę o wyjaśnienie......to po pierwsze
po drugie jeśli są jakieś wątpliwości co do trafień to trzeba to wyjaśniać na bierząco
po trzecie organizacja faktycznie nie była za rewelacyjna więcej się stało i gadało o pierdołach niż strzelało a najlepszy był gostek co biegał z butelką saletry i dopytywał się czy już ma odpalać czy jeszcze nie.
po czwarte na strzelance nie może być tak,że trafiony spaceruje sobie po polu działań jakby miał robale wiesz gdzie...i strzela do ulepionego bałwana
po piąte co do uczciwości Staśka nie mam najmniejszych wątpliwości i o ile sobie przypominam strzelaliśny się dopiero TRZY razy (chyba się nie mylę) i jak wszystko wymaga dopracowania zarówno sprawy terminatorstwa jak i medyków bo to co było na tej strzelance nie było chyba do końca przemyślane(gość biegał z bandarzami i po trafieniu wiązał sobie rękę lub głowę i grał dalej).
po szóste jakbyś mógł powiedzieć coś więcej o sobie kto Ty jesteś bo jakoś Ciebie nie kojarzę a podstawową zasadą kultury na forum jest (jeśli masz zamiar zabrać głos) przedstawienie się. Nie wiem nawet jak mam się do Ciebie zwracać czy jesteś z JOD-u czy wolny strzelec.
po siódme w ASG nie chodzi o to aby obrzucać się błotem na forach a o dobrą zabawę i jeśli chodzi o strzelanki to nasz team równie dobrze daje sobie radę na strzelankach wewnąrz teamowych i świetnie się bawi.

Offline

#5 2010-12-02 15:17:17

 slawekw97

SAMURAJ

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 58
Punktów :   -2 

Re: Strzelanka 28.11.10 wrażenia

Pojazd.


Samuraj

Offline

#6 2010-12-03 20:03:40

kokolor

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 266
Punktów :   

Re: Strzelanka 28.11.10 wrażenia

Panie Varrior

Strzelanek było raptem 3 (słownie trzy).Zgodnie z opinią tarantuka-myślę ze nie wszystko działało na nich normalnie.
Dużo zamieszania-mało strzelania. Co do terminatorstwa-proponuje zapamiętać taką osobę i natychmiast po danej grze poprosić na rozmowę.To chyba będzie miało większy sens niż pisanie ,że jakiś gostek coś tam-dostał i żyje 
Ja sam zaciekle strzelałem do jednego z przeciwników,tylko zapomniałem podkręcić podajnika-poszły z 2 kulki a potem zaciekle plułem powietrzem i zastanawiałem się czemu nie dostał?????

Offline

#7 2010-12-03 20:08:52

dexter

Alfa

Zarejestrowany: 2010-11-16
Posty: 107
Punktów :   

Re: Strzelanka 28.11.10 wrażenia

Potwierdzam w całej rozciągłości opinie tarantuka i ostatnią wypowiedz kokolora

Offline

#8 2010-12-03 23:33:00

Stasiek

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 8
Punktów :   

Re: Strzelanka 28.11.10 wrażenia

Witam

Jako ze przez bład na waszym forum skasował mi sie długi post o całej sytuacji streszcze wszystko i znowu pod wpływem emocji (tyle pisania na marne) napisze co sadze o tym wszystkim.

- Zepsuliscie nam ostatnia strzelanke swoim terminatorstwem i zwyczajnym oszukiwaniem. Sam byłem świadkiem skali tego procederu i moge chyba smiało oskarzyc wiekszosć waszej ekipy o oszukiwanie. To nie były pojedyncze przypadki.

- Napisałem cos o podsumowaniu przez kokolora strzelanki w tym watku (pierwszy post) ale zwyczajnie nie chce mi sie drugi raz tego pisać. Poprostu zenada ze uważacie uczciwą ekipe za "gorszą" bo wy oszukujecie.

- Uwierzcie mi duzo osób (w tym również ja) ma ochote rozgłosnić wasz stosunek do zasad fairplay ale nie zrobimy tego bo zwyczjnie nie mamy ochoty wojować z kolejna ekipą. Poprostumy od teraz zrywamy kontakt z waszą ekipą i nie gramy juz wspólnie. Podziekujcie swoim ludziom za tą decyzje, bo dzieki nim mam na twarzy pamiatke na całe życie którą strzelił mi terminator w dodatku z bliska w otwartym terenie

Tak wiec pozdrawiam, żegnam i dziękuje w imieniu całego teamu JOD za współprace.

Offline

#9 2010-12-04 15:51:10

kokolor

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 266
Punktów :   

Re: Strzelanka 28.11.10 wrażenia

Offline

#10 2010-12-09 00:48:33

 tarantuka

Beta

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Strzelanka 28.11.10 wrażenia

Przyznaję...czuję się winny co do popsucia strzelanki na forcie chrzanów zbieraninie z jodu a mianowicie rozpiepszyłem im podłożonym granatem pieczołowicie ulepionego BAŁWANA.......proszę o wybaczenie nie wiedziałem,że jest to ich totem.


a na marginesie stawiam moją replikę a więc CM 103 w zakładzie ,że trzech z naszych rozjedzie cały teeeam jod .
W strzelance bez medyków i takich tam pierdół.......na wybicie.
                                                               pozdrowienia dla Stasia.....i życzę szybkiego powrotu do zdrowia z dziurą na fejsie.....

Ostatnio edytowany przez tarantuka (2010-12-09 00:56:21)

Offline

#11 2010-12-09 18:52:38

Stasiek

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 8
Punktów :   

Re: Strzelanka 28.11.10 wrażenia

Chciałem juz nic nie pisać na waszym forum ale nie wytrzymam

Tarantuka, nieprzyznajac sie to możecie całe qrde.pl rozwalić Pamiętajcie białe orły: terminatorstwo - najlepszy sposób na wygraną

Sorry ale nie mogłem sie pohamować przed jakze prostą odpowiedzią na post tarantuka

PS. Cm103? to z cm.051 skoczyli już do cm.103 ? nieźle

No cóż chłopaki, życze wiec waszej ekipie miłego terminatorowania

Offline

#12 2010-12-09 21:55:34

dexter

Alfa

Zarejestrowany: 2010-11-16
Posty: 107
Punktów :   

Re: Strzelanka 28.11.10 wrażenia

No tak.Ja też miałem nic nie pisać na temat JOD.

Uderz w stół a nożyce się odezwą. JODziaki chyba naprawdę myślą że mają patent na nieomylność.
Ciekawe że zostałem zbanowany na ich forum- to świadczy również o wysokiej kulturze oraz poczuciu własnej wartości-szczególnie Stasia.
Ten to już chyba nic nie kapuje. Mówisz o maśle -Staś o pogodzie.Piszesz o wyeliminowaniu niedociągnięć na strzelankach -On o terminowaniu. Piszesz o sposobach poprawienia jakości spotkań-On że ma ,, dziurkę w nosie". Piszesz że to dopiero 3 spotkanie i sporo zamieszania z obu stron- On że mu zniszczyli bałwanka,bierze zabawki idzie do swojego piachu. No i podstawowa sprawa -JODziaki chyba nie potrafią pogodzić się z przegraną.

Offline

#13 2010-12-09 23:27:21

 tarantuka

Beta

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Strzelanka 28.11.10 wrażenia

Stasiek napisał:

Chciałem juz nic nie pisać na waszym forum ale nie wytrzymam

Tarantuka, nieprzyznajac sie to możecie całe qrde.pl rozwalić Pamiętajcie białe orły: terminatorstwo - najlepszy sposób na wygraną

Sorry ale nie mogłem sie pohamować przed jakze prostą odpowiedzią na post tarantuka

PS. Cm103? to z cm.051 skoczyli już do cm.103 ? nieźle

No cóż chłopaki, życze wiec waszej ekipie miłego terminatorowania

tak...tak....pomyliłem się ja potrafię przyznać się do błędu,  to jest tzw czeski błąd  o ile wiesz Stasiu co ten zwrot oznacza.......oczywiście to jest cm031 co nie zmienia faktu,że propozycja jest aktualna.
A tak pozatym przystając na moją propozycję chyba wiesz kto w naszym TEAMie biega z tą repliką. Ja Ciebie Stasiu rozumiem jesteś rozżalony bo nie potrafisz stworzyć solidnego teamu choć jak widzę zapału ci nie brakuje. Starasz się i trzeba to docenić ale niestety najłatwiej obrzucać się obelgami na forum. Ja nigdy nie twierdziłem,że my nie popełniamy błędów , wszyscy się uczą ale trzeba mieć choć minimalne pojęcie o tym co się robi. Hasło "gramy na medyków" nic nie znaczy gdy nie wiadomo co robić trzeba wiedzieć jakie są tego konsekwencje i co za tym idzie.
A teraz wnioski:
Postaraj się bardziej chłopcze a jak nie będziesz dawał rady my możemy Ci pomóc a obrażanie się do niczego dobrego nie doprowadzi. Wymyśleć scenariusz,że jest 50 wojna światowa i ruskie atakują......każdy głupi tak potrafi tylko pytanie CO DALEJ? Wydaje mi się ,że masz trochę więcej oleju w głowie.

                                                                                                                                                             pozdrawiam WUJO

Offline

#14 2010-12-10 10:25:25

Stasiek

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 8
Punktów :   

Re: Strzelanka 28.11.10 wrażenia

tarantuka napisał:

Stasiek napisał:

Chciałem juz nic nie pisać na waszym forum ale nie wytrzymam

Tarantuka, nieprzyznajac sie to możecie całe qrde.pl rozwalić Pamiętajcie białe orły: terminatorstwo - najlepszy sposób na wygraną

Sorry ale nie mogłem sie pohamować przed jakze prostą odpowiedzią na post tarantuka

PS. Cm103? to z cm.051 skoczyli już do cm.103 ? nieźle

No cóż chłopaki, życze wiec waszej ekipie miłego terminatorowania

tak...tak....pomyliłem się ja potrafię przyznać się do błędu,  to jest tzw czeski błąd  o ile wiesz Stasiu co ten zwrot oznacza.......oczywiście to jest cm031 co nie zmienia faktu,że propozycja jest aktualna.
A tak pozatym przystając na moją propozycję chyba wiesz kto w naszym TEAMie biega z tą repliką. Ja Ciebie Stasiu rozumiem jesteś rozżalony bo nie potrafisz stworzyć solidnego teamu choć jak widzę zapału ci nie brakuje. Starasz się i trzeba to docenić ale niestety najłatwiej obrzucać się obelgami na forum. Ja nigdy nie twierdziłem,że my nie popełniamy błędów , wszyscy się uczą ale trzeba mieć choć minimalne pojęcie o tym co się robi. Hasło "gramy na medyków" nic nie znaczy gdy nie wiadomo co robić trzeba wiedzieć jakie są tego konsekwencje i co za tym idzie.
A teraz wnioski:
Postaraj się bardziej chłopcze a jak nie będziesz dawał rady my możemy Ci pomóc a obrażanie się do niczego dobrego nie doprowadzi. Wymyśleć scenariusz,że jest 50 wojna światowa i ruskie atakują......każdy głupi tak potrafi tylko pytanie CO DALEJ? Wydaje mi się ,że masz trochę więcej oleju w głowie.

                                                                                                                                                             pozdrawiam WUJO

Odrazu na wstępie zaznacze że nie ja miałem orgować na tej strzelance, tylko inna osoba (moge podać imie i sprzet ale i tak pewnie nie skojarzycie), moim zadaniem było tylko danie kilku ogłoszeń w necie i ustalenie terminu. Wiec proszę mnie nie oskarżać o to ze, co potwierdze, był chaos bo to nie moja wina ze org znikał w najważniejszych momentach

Co do propozycji gry my na was już sie wypowiedziałem - nie gramy z ludźmi nie przestrzegajacymi podstawowych zasad airsoftu, czyli w tym wypadku zasady uczciwości. MY mamy zasade że wolimy zginąć nie będąc pewnym co do trafienia niż nie przyznawać sie. Zgrani nie jesteśmy, i tu sie zgodze, ale naszym celem jest czysta zabawa, bez treningów itp.

Scenariusz - czy na tak ubogim terenie mozna wymyslić coś bardziej skomplikowanego? Kawał pola, korytarz z pokojami, górka, troszke krzaków i dwa pół zawalone szopy. To nie jest teren do scenariuszy typu: marines znowu tłuką talibów, albo oddział specjalny sam w dżungli wietnamu. Trudno wymyslic tu coś bardziej skomplikowanego od deathmatcha czy capture the flag, a gry w zakładnika kończą sie zwykle zbiorowym campem 8 osób w jednym pomieszczeniu. Tak to wyglada w praktyce. Zasady z medykiem były dobre tylko pan org nie raczył ich publicznie wytłumaczyć.

Tak panie "Wujku" (jeśli moge do ciebie tak mówić), wiem doskonale kim jesteś ale dla mnie kilka wiosen w jedna czy w drugą strone nie ma znaczenia.

Niesolidny team - to pozostawie bez dłuzszego komentarza, powninniście urządzić dwudniowe szkolenie z zasad fair play - uwierzcie mi, dobrze wam zrobi. my przynajmniej gramy niezbyt finezyjnie ale uczciwie.

Czy ja pisałem coś o bałwankach? Chłopakom nudziło sie gdy dopiero po spóźnieniu sie przebieraliscie wiec ulepili sobie dla jaj. Proste.

Dexter, po 1 - nie zbanowałem cie na forum - zastanów sie nad tym tekstem o poczuciu wartosci, bo ździebko przesadziłeś dopisujac to do nieprawdziwej informacji, po 2 poprawienie jakosci spotkań zacznijcie od siebie a po 3, nie godzimy sie ani nie bedziemy godzić się z przegraną z oszustami.

To tyle, jak już pisałem, dziękuje wszystkim "orlakom" za wspólne "rozgrywki" wraz z resztą ekipy, która jak widać wyzej ma bardzo podobne zdanie o was, wiec nie jest to moja osobista decyzja bo tematy o waszej watpliwej uczciwosci i prosby o zerwanie kontaktów przewijały sie juz na forum od pierwszej wspólnej strzelanki. To nie jest moje widzimisie tylko decyzja całej naszej społeczności.

pozdrawiam i zegnam, prosze o skasowanie mojego konta z tego forum.

Offline

#15 2010-12-10 10:45:18

kokolor

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 266
Punktów :   

Re: Strzelanka 28.11.10 wrażenia

Pewnie-zrobiłbym to z wielką przyjemnością-ale zostawię dla potomnych i potwierdzenia opinii ze wszystkich forów ASG-że nic do CIEBIE NIE TRAFIA.
A poza tym łżesz -i to ty jesteś STASIU oszustem gdyż nick edzio został zablokowany na waszym forum.Tak wiec kto tu kręci i terminuje. hehehe

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3zakrety.pun.pl www.battlecraft.pun.pl www.radzynfifa08.pun.pl www.htcsmart.pun.pl www.skiexpressbus.pun.pl